ZAJĘCIA w NASZYM PRZEDSZKOLU

     Czas w przedszkolu upływa nam na nauce i zabawie, czyli miło i beztrosko. Wychowawczynią grupy  jest pani mgr Małgorzata Flieger. W tym roku opuściła nas pani pani Wioleta Albrecht, a pomocą nauczyciela została pani Marta Lepa. Jesteśmy bardzo grzeczni, pięknie jemy śniadanka, obiadki, bawimy się na dywanie, malujemy, tańczymy w kółku. Bardzo lubimy chodzić na spacerki i bawić się na placu zabaw. Nikt już nie płacze, bo "kto jest beksą i mazgajem, ten się do nas nie nadaje" jak w naszej piosence.

 

 

         

JAK MALUJEMY FARBAMI

 

            

 

     NA SPACERZE

 

 

NA PLACU ZABAW

 

Pozostałe zdjęcia z placu zabaw:)

 

   Przedszkole czynne jest 7 godzin i dzieci otrzymują dwa posiłki dziennie - śniadanie oraz obiad. Posiłki przygotowuje i dba, aby były smaczne pani Małgorzata Gracz.

 

               

         

         

         

         

                                                                                                                                                                                                                                                                             

       

 

MUZYKA W PRZEDSZKOLU    

       Jesteśmy grupą, która bardzo lubi śpiewać, tańczyć i grać na instrumentach. Dużą radość sprawia nam nauka i improwizacje rożnych piosenek, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że w naszym przedszkolu stoi pianino. Uwielbiamy zajęcia umuzykalniające. Mamy także torbę z instrumentami perkusyjnymi. Jest w niej dużo instrumentów i każdy z nas może na nich grać. Jesteśmy bardzo zadowoleni ucząc się piosenek i wystukując rytm. Często bawimy się w różne zabawy ruchowe.